Visioon

 

Team 101% Motoklubi visiooniks on olla juhtiv ja tuntud motoklubi Eesti krossimaastikul, pakkudes krossihuvilistele parimat võimalikku keskkonda oskuste arendamiseks, ala armastamiseks ning ühtse krossikogukonna loomiseks. Meie eesmärk on populariseerida motokrossi Eestis ja tuua see spordiala rohkemate inimesteni.

Liikmed

Liikmed
Martin Varrand
#101
Motokross (MX)
Vanus:
31
Riik:
Eesti
Liikmed
Erki Kahro
#411
Motokross (MX1)
Vanus:
31
Riik:
Eesti
Liikmed
Tristen Mardo
#732
Motokross (MX125)
Vanus:
16
Riik:
Eesti

Liitu TEAM 101% motoklubiga

Liitu motoklubiga

Eesmärgid ja motivatsioon

Team 101% motoklubi eesmärgid on:
 

 1. Tipptasemel sõiduoskuste arendamine:
  Meie peamine eesmärk on arendada oma liikmete sõiduoskusi krossirajal. Pakume treeninguid ja toetust, et aidata motosportlastel jõuda oma potentsiaali tipuni. Korraldame regulaarseid ühistreeninguid ja koolitusi, kus meie liikmed saavad õppida ja parandada oma tehnikat ning saavutada oma sõidueesmärke.

 2. Liikmete toetamine:
  Soovime toetada oma liikmeid nende eesmärkide saavutamisel. Oleme pühendunud nende individuaalsele arengule ja soovidele ning pakume neile professionaalset juhendamist ja mentorlust. Tahame aidata neil saavutada soovitud tulemusi nii võistlustel kui ka isiklikus arengus.

 3. Ühtse krossikogukonna loomine:
  Meie motoklubi soovib luua ühtset ja tugevat krossikogukonda, kus kõik liikmed tunnevad end teretulnuna ja toetatuna. Korraldame ühiseid üritusi, sotsiaalseid koosviibimisi ja võistlusi, et tugevdada klubiühendust ning jagada kogemusi ja teadmisi motokrossi valdkonnas.

 4. Motokrossi populariseerimine:
  Tahame tutvustada motokrossi Eestis laiemale publikule ning näidata selle spordiala ägedust ja põnevust. Panustame avalikkuse teavitamisse, korraldades demopäevi, krossishow'sid ja avalikke treeninguid. Soovime kasvatada motokrossi harrastajate hulka Eestis ning anda võimalus rohkematele inimestele osa saada sellest adrenaliinirohkest spordialast.

Meie motivatsioon ja põhjused, miks me Team 101% Motoklubi loome ja sellega tegeleme, on mitmed:

 1. Eesti krossimaastik vajab uut hingamist:
  Oleme märganud, et Eesti krossimaastikul on mõningaid kitsaskohti ja võimalusi, mida saaksime arendada ja parandada. Meie eesmärk on tuua uut energiat ja elavdada motokrossi kogukonda, pakkudes innovatiivseid lähenemisviise, et parandada ala tervikuna.

 2. Klubi eestvedajate kogemus ja visioon:
  Meie klubi eestvedajad, Martin ja Erki, on motokrossiga tegelenud juba noorest east peale. Oleme saavutanud palju nii sõitjatena kui ka treeneritena ning kogunud rikkaliku kogemustepagasi. Meil on selge nägemus, kuidas ala edasi viia, ja soovime oma teadmisi ja oskusi jagada ning panustada motokrossi arengusse Eestis.

 3. Pikaajaline pühendumine:
  Motokross on meie jaoks mitte ainult hobi, vaid elustiil. Oleme pühendunud selle ala edendamisele ja soovime jääda selle juurde pikaks ajaks. Meie eesmärk on luua kestev ja tugev motokrossiklubi, mis pakub võimalusi sõitjatele ja entusiastidele ning toetab kogukonna kasvu ja arengut.

 

Kokkuvõttes tahame oma tegevusega anda oma panuse Eesti krossimaastikule, jagada oma kogemusi ja teadmisi, tuua uusi ideid ja lähenemisviise ning luua püsiv ja aktiivne krossikogukond. Motokross on meie kirg ja soovime seda kirge jagada ning panustada ala arengusse ja kestvusse Eestis.

team 101%

Sponsorid