"Lenksud kokku" Podcast Nokamüts, Hall


Toode on hetkel otsas.

Lisainfo

"Lenksud kokku" Podcast nokamüts on silmatorkav aksessuaar, mis väljendab sinu poolehoidu motokrossi ja sellel põhineva podcasti vastu. See trucker stiilis nokamüts ühendab endas stiili, mugavuse ja funktsionaalsuse, muutes selle ideaalseks valikuks nii motokrossi üritustel kui ka igapäevases elus.

Hall värv annab mütsile modernse ja trendika välimuse, sobitudes suurepäraselt erinevate riietuskombinatsioonidega. Olgu see siis päikesepaisteline päev või adrenaliinirohke motokrossi võistlus, "Lenksud kokku" Podcast nokamüts lisab sinu välimusele enesekindlust ja isikupära.

Võrguga nokamütsi disain tagab suurepärase õhuringluse, hoides su pead jahedana ka kuumadel päevadel. Reguleeritav suurus võimaldab sul kohandada mütsi vastavalt oma peasuurusele, tagades mugava ja sobiva istuvuse. Mütsil on tugev nokk, mis kaitseb sinu silmi ere päikesevalguse eest ning lisab samas stiilsust ja praktilisust.

"Lenksud kokku" Podcast nokamüts on kaunistatud originaalse "Lenksud kokku" podcasti disainiga, mis rõhutab sinu kirge ja poolehoidu motokrossi ja podcasti vastu. Silmatorkav logo või tekst esiküljel teeb selle mütsi unikaalseks ning väljendab sinu kuuluvust "Lenksud kokku" kogukonda.

Mütsi kvaliteetne konstruktsioon tagab, et see hoiab hästi vormi ning vastupidavus pikendab selle kasutusea. Tugeva nokaga ja hästi vormi hoidev müts sobib suurepäraselt igapäevaseks kandmiseks, olles samal ajal vastupidav ja vastupidavateks väljakutseteks valmis.

"Lenksud kokku" Podcast nokamüts on täiuslik valik kõigile motokrossi fännidele, kes soovivad väljendada oma poolehoidu ning kuuluvust "Lenksud kokku" kogukonda. See müts pakub suurepärast kaitset päikese eest, tagades samal ajal mugavuse ja stiili. Olgu see siis motokrossi sündmusel või igapäevaelus, "Lenksud kokku" Podcast nokamüts täiustab sinu välimust ning kajastab sinu kirge motokrossi ja podcasti vastu.

Veel Team 101%

Tooteid

team 101%

Sponsorid