Lisainfo

Team 101% logoga must nokamüts on silmatorkav aksessuaar, mis on loodud väljendamaks oma poolehoidu motokrossi ala vastu. See trucker stiilis nokamüts ühendab endas stiili ja funktsionaalsuse, muutes selle ideaalseks kaaslaseks nii motokrossi üritustel kui ka igapäevases elus.

Must värv annab mütsile šikka ja moodsat välimust ning sobib suurepäraselt erinevate riietuskombinatsioonidega. Olgu see siis päikesepaisteline päev või vinge motokrossi võistlus, Team 101% logoga must nokamüts lisab sinu välimusele enesekindluse ja isikupära.

Võrguga nokamütsi disain tagab suurepärase õhuringluse, hoides su pea jahedana ka kuumadel päevadel. Reguleeritav suurus võimaldab sul kohandada mütsi vastavalt oma peasuurusele, tagades mugava ja sobiva istuvuse. Lisaks sellele on mütsil tugev nokk, mis kaitseb silmi ere päikesevalguse eest ning aitab säilitada hea nähtavuse.

Team 101% logoga nokamütsi originaaldisain teeb selle eriti silmatorkavaks. Mütsi eesmine osa on kaunistatud Team 101% logoga, mis väljendab sinu kirge ja poolehoidu motokrossi ala vastu ning lisab mütsile unikaalsust ja eripära.

Mütsi kvaliteetne konstruktsioon tagab, et see hoiab hästi vormi ning vastupidavus pikendab selle kasutusea. Tugeva nokaga ja hästi vormi hoidev müts sobib suurepäraselt igapäevaseks kandmiseks, olles samal ajal vastupidav ja vastupidavateks väljakutseteks valmis.

Team 101% logoga must nokamüts on täiuslik valik motokrossi fännidele, kes soovivad oma stiilitunnetust ja poolehoidu väljendada. See müts pakub suurepärast kaitset päikese eest, tagades samal ajal mugavuse ja stiili. Olgu see siis võistlustel või vaba aja veetmisel, Team 101% logoga must nokamüts täiustab sinu välimust ning annab sulle enesekindluse ja motokrossi vaimu.

Veel Team 101%

Tooteid

team 101%

Sponsorid