Lisainfo

Kiivriga disainiga hall kapuutsiga pusa on Team 101% originaaldisainiga toode, mis väljendab tugevat poolehoidu motokrossi ala vastu. See pusa on loodud tõeliste motokrossi entusiastide ja fännide jaoks, kes soovivad oma kirge ja pühendumust näidata ka riietuse kaudu.

Hall värv annab pusal stiilse ja moodsa välimuse. See sobib suurepäraselt erinevate riietuskombinatsioonidega ning lisab pusa universaalsust ja kergesti kombineeritavust. Olgu see siis motokrossi üritus või vaba aja veetmine, kiivriga disainiga hall kapuutsiga pusa annab sulle enesekindluse ja unikaalse välimuse.

Pusa on väga hästi seljas istuv ja tagab suurepärase mugavuse ning sooja kandetunde. Kapuutsiga disain pakub täiendavat kaitset tuule ja jahedate ilmastikuolude eest ning võimaldab sul olla valmis igasugusteks seiklusteks. Kvaliteetne kangas tagab pehme ja mugava kandetunde ning pusa lõige rõhutab sinu sportlikku välimust.

Valmistatud kvaliteetsest kangast, pusa ei muutu kergesti topiliseks ning säilitab oma esialgse välimuse ka pikaajalise kasutamise korral. Kvaliteetne materjal tagab vastupidavuse ja pusa pikaealisuse, nii et saad seda nautida mitmeid hooaegu.

Soovitame pusa pesta madalal temperatuuril, et säilitada selle ergas hall värv ning tagada pusa pikaajaline ilu. Madal temperatuur ja õrn pesuprogramm aitavad hoida pusa värsket ja sädelevat ning kaitsevad värvi tuhmumise eest. Hoolikas hooldus tagab selle, et kiivriga disainiga hall kapuutsiga pusa jääb kaunilt säilinud välimusega.

Kiivriga disainiga hall kapuutsiga pusa on suurepärane valik kõigile motokrossi armastajatele, kes soovivad oma kirge ja poolehoidu väljendada läbi stiilse riietuse. Team 101% originaaldisain, hall värv, väga hästi istuv lõige, kvaliteetne kangas ja soovitatud hooldusjuhised muudavad selle pusakasutamiseks mugavaks ja rõõmu pakkuvaks. Oled valmis motokrossi seiklusteks kiivriga disainiga halli kapuutsiga pusaga, mis esindab sinu kirge ja stiilitunnetust.

team 101%

Sponsorid