Lisainfo

Team 101% disainiga hall kapuutsiga pusa on ideaalne valik kõigile, kes soovivad väljendada oma toetust ja kuuluvustunnet Team 101% brändile. Pusa on kaunistatud originaalse Team 101% disainiga, mis rõhutab brändi unikaalsust ja stiili.

Hall värv annab pusal moodsa ja trendika ilme. See neutraalne toon sobib suurepäraselt erinevate riietuskombinatsioonidega ning annab pusal mitmekülgsuse ja stiilsuse. Olenemata sellest, kas osalete motokrossi sündmusel või naudite vaba aega, Team 101% disainiga hall kapuutsiga pusa annab välja enesekindla ja toetava välimuse.

Pusa on väga hästi seljas istuv ning pakub ülimat mugavust ja soojust. Kapuutsiga disain tagab täiendava kaitse tuule ja jahedate ilmastikuolude eest ning lisab pusal praktilisust. Pusa istub ideaalselt keha kujuga, rõhutades sportlikku välimust ja tagades mugavuse kogu päeva vältel. Olgu see siis treening, võistlus või vaba aja veetmine, Team 101% disainiga hall kapuutsiga pusa on teie usaldusväärne kaaslane.

Pusa on valmistatud kvaliteetsest kangast, mis tagab vastupidavuse ja pikaajalise kasutuse. Kvaliteetne materjal ei muutu kergesti topiliseks ning säilitab oma esialgse välimuse ka pärast pikka aega kasutamist. Team 101% disainiga hall kapuutsiga pusa on loodud vastupidavast materjalist, mis vastab kõrgetele kvaliteedistandarditele.

Soovitame pusa pesta madalal temperatuuril, et säilitada ergas värv ning tagada pusa pikaajaline kvaliteet. See aitab hoida pusa välimust sädelevana ning kaitseb värvi tuhmumise eest. Järgides hooldusjuhiseid, saate nautida Team 101% disainiga halli kapuutsiga pusa ilusat väljanägemist ja vastupidavust.

Team 101% disainiga hall kapuutsiga pusa on suurepärane valik neile, kes soovivad väljendada oma toetust ja kuuluvustunnet Team 101% brändile ning samal ajal nautida mugavust ja stiili. Originaaldisain, hall värv, väga hästi seljas istuv lõige, kvaliteetne kangas ja soovitatud hooldusviisid muudavad selle pusa mitmekülgseks ja vastupidavaks valikuks motokrossi harrastajatele ja fännidele. Olge stiilsed ja toetage Team 101% brändi selle halli kapuutsiga

team 101%

Sponsorid