Lisainfo

Team 101% disainiga must kapuutsiga pusa on ideaalne valik kõigile, kes soovivad stiilselt väljendada oma poolehoidu sellele brändile. Pusa on kaunistatud Team 101% originaaldisainiga, mis lisab sellele unikaalsust ja eristumist.

Must värv annab pusal klassikalise ja ajatu välimuse. See tumedam toon sobib suurepäraselt erinevate riietuskombinatsioonidega ning lisab elegantsi ja stiili. Olgu see siis vaba aja veetmine, sportlik tegevus või igapäevane kandmine, must kapuutsiga pusa annab välja mõjuka ja enesekindla välimuse.

Pusa on väga hästi seljas istuv ja tagab mugavuse ning soojuse. Kapuutsiga disain kaitseb tuule ja jaheda ilmaga ning lisab pusal praktilisust. See kohandub suurepäraselt keha kujuga, rõhutades sportlikku välimust. Võite kindel olla, et Team 101% must kapuutsiga pusa istub teile ideaalselt ning pakub maksimaalset mugavust.

Pusa on valmistatud kvaliteetsest kangast, mis tagab vastupidavuse ja pikaajalise kasutuse. Kvaliteetne materjal ei muutu kergesti topiliseks ning säilitab oma kvaliteedi ja välimuse ka pärast mitmeid kandmiskordi. Team 101% disainiga must kapuutsiga pusa on valmistatud vastupidavatest materjalidest, mis vastavad kõrgetele kvaliteedistandarditele.

Soovitame pusa pesta madalal temperatuuril, et säilitada selle ergas must värv. See aitab hoida pusa välimust pikemaks ajaks säravana ning kaitseb värvi tuhmumise eest. Järgides hooldusjuhiseid, saate nautida Team 101% musta kapuutsiga pusa pikaajalist kvaliteeti ja stiili.

Team 101% disainiga must kapuutsiga pusa on suurepärane valik neile, kes soovivad stiilset ja praktilist rõivastust. Originaaldisain, must värv, väga hästi seljas istuv lõige, kvaliteetne kangas ja soovitatud hooldusviisid muudavad selle pusa mitmekülgseks ning vastupidavaks valikuks erinevateks sündmusteks ja olukordadeks.

team 101%

Sponsorid