Lisainfo

Motokrossi kiivriga hall t-särk on suurepärane valik kõigile motokrossifännidele, kes soovivad väljendada oma kirge ja toetust selle põneva spordiala vastu. Särk on kujundatud krossikiivriga, olles Team 101% originaaldisainiga, mis lisab sellele unikaalsust ja eristumist.

Hall värv annab t-särgile modernse ja mitmekülgse välimuse. See neutraalne toon sobib suurepäraselt erinevate riietuskombinatsioonidega ning võimaldab särki kanda erinevatel puhkudel. Olgu see siis motokrossivõistlus, treening või vaba aja veetmine, hall t-särk krossikiivriga annab välja stiilse välimuse.

Särgi väga hästi ümber istuv lõige tagab mugavuse ja esteetilisuse. See kohandub suurepäraselt keha kujuga, rõhutades sportlikku välimust. Tänu keskmisest pikemale lõikele istub särk ideaalselt ning tagab mugavuse liikumise ajal. Motokrossi kiivriga hall t-särk mitte ainult ei väljenda sinu kirge motokrossi vastu, vaid pakub ka optimaalset sobivust ja mugavust.

Särk on valmistatud kvaliteetsest kangast, mis tagab vastupidavuse ja pikaajalise kasutuse. Kvaliteetne materjal tagab, et särk säilitab oma kuju, värvuse ja trükikvaliteedi ka pärast mitmeid kandmiskordi. Motokrossi kiivriga hall t-särk on valmistatud vastupidavatest materjalidest, mis vastavad kõrgetele kvaliteedistandarditele.

Motokrossi kiivriga hall t-särk on suurepärane viis väljendada oma armastust ja toetust motokrossi vastu. Team 101% originaaldisain, hall värv, väga hästi ümber istuv lõige ja kvaliteetne kangas muudavad selle t-särgi stiilseks ning vastupidavaks valikuks, mis sobib suurepäraselt nii motokrossifännidele kui ka aktiivsetele spordiharrastajatele.

team 101%

Sponsorid