"Lenksud kokku" Podcast T-särk, Must

€30.00
Lisa korvi

Lisainfo

"Lenksud kokku" podcasti must t-särk on suurepärane valik kõigile podcasti fännidele, kes soovivad rõhutada oma kuuluvust ja toetust sellele populaarsele saatesarjale. Särk on kaunistatud "Lenksud kokku" podcasti tunnuslogoga, mis lisab sellele unikaalsust ja äratuntavust.

Must värv annab t-särgile stiilse ja ajatu välimuse. See klassikaline toon sobib suurepäraselt erinevate riietuskombinatsioonidega ning lisab elegantsi ja sügavust. Olgu see siis podcasti salvestus, vaba aja veetmine või igapäevane kandmine, must t-särk annab stiilse ja mitmekülgse valiku.

Särgi väga hästi ümber istuv lõige tagab mugavuse ja esteetilisuse. See kohandub suurepäraselt keha kujuga, rõhutades sportlikku välimust. Tänu keskmisest pikemale lõikele istub särk ideaalselt ning tagab mugavuse liikumise ajal. "Lenksud kokku" podcasti must t-särk on mõeldud mugavaks kandmiseks ja rõhutab sinu stiili.

Särk on valmistatud kvaliteetsest kangast, mis tagab vastupidavuse ja pikaajalise kasutuse. Kvaliteetne materjal tagab, et särk säilitab oma kuju ja välimuse ka pärast mitmeid kandmiskordi. "Lenksud kokku" podcasti must t-särk on valmistatud vastupidavatest materjalidest, mis vastavad kõrgetele kvaliteedistandarditele.

"Lenksud kokku" podcasti must t-särk on ideaalne viis näidata oma toetust ja kuuluvust sellele populaarsele saatesarjale. Olgu see siis podcasti kuulamine, üritusel osalemine või igapäevane kandmine, originaaltunnuslogo, must värv, väga hästi ümber istuv lõige ja kvaliteetne kangas muudavad selle t-särgi stiilseks ning vastupidavaks valikuks igaks olukorraks.

Veel Team 101%

Tooteid

team 101%

Sponsorid