Lisainfo

Team 101% hall T-särk on ideaalne valik motokrossifännidele, kes soovivad stiilset ja mugavat rõivastust. Särk on kaunistatud unikaalse Team 101% originaaldisainiga, mis rõhutab selle autentsust ja äratuntavust.

Hall värv annab T-särgile moodsa ja mitmekülgse välimuse. See neutraalne toon sobib suurepäraselt erinevate stiilide ja riietuskombinatsioonidega. Olgu see siis aktiivne päev motokrossirajal või vaba aja veetmine, hall T-särk pakub stiilset valikut.

Särgi väga hästi ümber istuv lõige tagab mugavuse ja esteetilisuse. See kohandub suurepäraselt keha kujuga, rõhutades sportlikku välimust. Tänu keskmisest pikemale lõikele istub särk ideaalselt ning tagab mugavuse liikumise ajal. Team 101% hall T-särk on mõeldud mugavaks kandmiseks ja täiustab iga motokrossiseiklust.

Särk on valmistatud kvaliteetsest kangast, mis tagab vastupidavuse ja pikaajalise kasutuse. Kvaliteetne materjal tagab, et särk säilitab oma kuju ja välimuse ka pärast mitmeid kandmiskordi. Team 101% hall T-särk on valmistatud vastupidavatest materjalidest, mis vastavad kõrgetele kvaliteedistandarditele.

Team 101% hall T-särk on ideaalne valik motokrossifännidele, kes soovivad stiilset ja mugavat rõivastust. Originaaldisain, hall värv, väga hästi ümber istuv lõige ja kvaliteetne kangas muudavad selle T-särgi stiilseks ning vastupidavaks valikuks igaks motokrossiseikluseks või igapäevaseks kandmiseks.

team 101%

Sponsorid