Visioon ja eesmärgid

101% Athletes on professionaalne sporditiim, mis on pühendunud erinevate andekate sportlaste karjäärile kaasaaitamisele. Meie missioon on pakkuda sportlastele vajalikku tuge ja teadmisi, et aidata neil kaugemale tippu jõuda.

Meie tiim pakub unikaalset tuge, mis tähendab sportlasele väga mitmekülgset abi alates turundusest ja imago kujundamisest kuni terviliku tugisüsteemi ja rahalise toetuseni välja. Meie eesmärk on võimaldada sportlasel suunata kogu energia sportliku tulemuse tegemisele, hoolitsedes ise samal ajal muu vajaliku eest. 

Hetkel koosneb 101% Athletes kahest professionaalsest motokrossisõitjast, kelleks on Erki Kahro ja Tristen Mardo. Oleme pidevalt valvel, et märgata uusi noori ja andekaid sportlasi, kellel on pühendumus ja unistused, milleni jõudmisel saaksime tiimiga toeks olla. 

101% Athletes usub, et sportlastel on vaja suurt tahtmist, distsipliini ja eneseusku ning kõige muu osas saame pakkuda vajalikku toetust. Meie tiim seisab sportlase kõrval, aidates neil oma potentsiaali avastada ja maksimaalselt realiseerida, et saavutada koos suuri eesmärke.

Läbi individuaalse toetuse, professionaalse juhendamise ja tiheda koostöö aitame sportlastel liikuda tippu ning avada uksed uutele ja suurematele võimaslustele. 101% Athletes on pühendunu sportlase arengule ja edu saavutamisele. Meie eesmärk on olla sportlastele usaldusväärne partner kogu nende karjääri vältel.

team 101%

Sponsorid